Перейти до основного вмісту

Рецепти основних страв

Рецепт запеченої баранячої ноги Запечена бараняча нога

Запечена бараняча нога – дуже смачна м'ясна страва з баранини за рецептом азербайджанської кухні, бараняча нога запікається в духовці цілком.

Рецепт голубців зі свининою та рисом Голубці зі свининою та рисом

Голубці зі свининою та рисом – дуже смачний рецепт української кухні, голубці в Україні готують із найрізноманітнішою начинкою.

Рецепт біфштексу з картоплею Біфштекс з картоплею

Біфштекс з картоплею – просте в приготуванні, але дуже смачна страва з яловичої вирізки зі смаженою картоплею як гарнір.

Рецепт чанахі Чанахі

Чанахі – традиційна страва грузинської кухні, чанахі готується з баранини з додаванням різноманітних овочів, зелені та прянощів.

Рецепт фаршированого солодкого перцю Фарширований солодкий перець

Фарширований солодкий перець – одна з традиційних страв італійської кухні, в Італії, фарширують найрізноманітніші овочі, у тому числі солодкий перець.

Рецепт тушкованої баранини з квасолею Тушкована баранина з квасолею

Тушкована баранина з квасолею – одна з традиційних страв американської кухні, у цій страві дуже добре поєднується смак молодої баранини та вареної квасолі.

Рецепт шпинату з грінками Шпинат із грінками

Шпинат з грінками – одна із страв італійської кухні, в Італії при приготуванні страв широко використовується різна випічка, у тому числі хліб.

Рецепт італійського рагу з потрухів Італійське рагу з потрухів

Рагу з потрухів – традиційний рецепт італійської кухні, в Італії рагу готують не тільки на основі м'яса, але і з потрухів, виходить дуже смачне рагу.

Рецепт вірменського плову з рибою Вірменський плов із рибою

Вірменський плов з рибою – один із численних рецептів плову, на які така багата вірменська кухня, в рецепт плову може входити лосось або інша риба.

Рецепт вірменського плову з бараниною та сухофруктами Вірменський плов з бараниною та сухофруктами

Вірменський плов з бараниною та сухофруктами – традиційний рецепт вірменської кухні, у рецепті плову поєднується смак молодої баранини та солодких сухофруктів.

Рецепт солодкого вірменського плову з родзинками та сухофруктами Солодкий вірменський плов з ізюмом та сухофруктами

Солодкий вірменський плов з родзинками та сухофруктами – традиційний рецепт вірменської кухні, за таким рецептом солодкий плов у Вірменії готують на Великдень та інші свята.

Рецепт тушкованої яловичої печінки у сметані Тушкована яловича печінка у сметані

Тушкована яловича печінка в сметані готується за досить простим рецептом французької кухні, при цьому готова яловича печінка виходить соковитою і дуже смачною.

Рецепт бефстроганов зі смаженою картоплею Бефстроганов зі смаженою картоплею

Рецепт бефстроганов зі смаженою картоплею не є найпростішим рецептом, але він того вартий.

Рецепт чахохбілі з курки Чахохбілі з курки

У Грузії чахохбілі переважно готують із фазану, але в грузинській кухні також існує рецепт чахохбілі з курки, який не менш смачний.

Рецепт азербайджанського плову з родзинками Азербайджанський плов із родзинками

Азербайджанський плов із родзинками – один із рецептів солодкого плову, цей плов готується за рецептом азербайджанської кухні, в рецепт плову м'ясо не входить.

Рецепт відвареної солонини під соусом з хроном Відварена солонина під соусом з хроном

Відварена солонина під соусом з хроном– традиційна страва шведської кухні, відварена солонина під соусом з хріном є дуже ситною та смачною шведською стравою.

Рецепт тріски з картопляним пюре Тріска з картопляним пюре

Тріска з картопляним пюре – традиційна страва шведської кухні, одна з численних шведських рибних страв, дуже смачна та ситна.

Рецепт омлету з сьомгою чи лососем Омлет із сьомгою або лососем

Омлет із сьомгою або лососем – одна з традиційних страв шведської кухні, в цій кухні є безліч рибних страв, приготовлених за різноманітними рецептами.

Рецепт зраз з яловичини Зрази з яловичини

Зрази з яловичини – такі котлети можна приготувати за традиційним рецептом української кухні, це дуже смачна м'ясна страва з яловичини.

Рецепт плову з гарбузом та фруктами Плов з гарбузом та фруктами

Плов із гарбузом та фруктами – один із традиційних рецептів плову узбецької кухні, в даному випадку узбецький плов вегетаріанський – у ньому немає м'яса.

Рецепт рагу з баранини з картоплею Рагу з баранини з картоплею

Рецепт рагу з баранини з картоплею не відрізняється простотою, але приготовлена за цим рецептом британської кухні баранина виходить дуже смачною.

Рецепт баранини, тушкованої з овочами Баранина, тушкована з овочами

Рецепт баранини, тушкованої з овочами, за рецептом британської кухні, включає багато різних інгредієнтів, і це робить баранину з овочами дуже смачною стравою.

Рецепт плову з бараниною та гранатом Плов з бараниною та гранатом

Плов з бараниною та гранатом – один із традиційних рецептів азербайджанської кухні, в Азербайджані готують найрізноманітніший плов, у тому числі і з бараниною.

Рецепт долми з бараниною та рисом Долма з бараниною та рисом

Долма з бараниною та рисом – традиційний рецепт азербайджанської кухні, долма являє собою начинку, загорнуту у виноградне листя.

Рецепт узбецького плову Узбецький плов

Узбецький плов – традиційна страва узбецької кухні, узбецький плов широко відомий не тільки в Узбекистані, його готують у багатьох інших країнах світу.

Рецепт зраз з телятини Зрази з телятини

Зрази з телятини – традиційна страва української кухні, ця м'ясна страва являє собою рулетики з м'яса телятини з начинкою з телячого фаршу.

Рецепт котлет з молочним соусом Котлети з молочним соусом

Котлети з молочним соусом готуються за досить цікавим рецептом, такі котлети не смажать на сковороді, а запікають у духовці.

Рецепт гурійського плову Гурійський плов

Гурійський плов – традиційний рецепт грузинської кухні, на відміну від більшості рецептів плову, в рецепт гурійського плову м'ясо не входить.

Рецепт рубаного шніцелю Шніцель рубаний

Рецепт рубаного шніцелю дуже простий, для його приготування знадобиться гарне м'ясо, панірувальні сухарі, вершкове масло та спеції – сіль та перець.

Рецепт шашлику з баранини Шашлик з баранини

Шашлик з баранини – унікальна м'ясна страва, шашлик з баранини, приготовлений за цим рецептом, нікого не залишить байдужим.

Рецепт ростбіфу Ростбіф

Ростбіф – цілий шматок яловичини, запечений у духовці, приготовлений за цим рецептом ростбіф має привабливий вигляд та відмінний смак.

Рецепт шніцелю зі свинини Шніцель зі свинини

Рецепт шніцелю зі свинини простий у приготуванні, але в результаті ви отримаєте дуже смачну страву зі свинини.