Перейти до основного вмісту

Рецепти основних страв

Рецепт відвареної солонини під соусом з хроном Відварена солонина під соусом з хроном

Відварена солонина під соусом з хроном– традиційна страва шведської кухні, відварена солонина під соусом з хріном є дуже ситною та смачною шведською стравою.

Рецепт тріски з картопляним пюре Тріска з картопляним пюре

Тріска з картопляним пюре – традиційна страва шведської кухні, одна з численних шведських рибних страв, дуже смачна та ситна.

Рецепт омлету з сьомгою чи лососем Омлет із сьомгою або лососем

Омлет із сьомгою або лососем – одна з традиційних страв шведської кухні, в цій кухні є безліч рибних страв, приготовлених за різноманітними рецептами.

Рецепт зраз з яловичини Зрази з яловичини

Зрази з яловичини – такі котлети можна приготувати за традиційним рецептом української кухні, це дуже смачна м'ясна страва з яловичини.

Рецепт плову з гарбузом та фруктами Плов з гарбузом та фруктами

Плов із гарбузом та фруктами – один із традиційних рецептів плову узбецької кухні, в даному випадку узбецький плов вегетаріанський – у ньому немає м'яса.

Рецепт рагу з баранини з картоплею Рагу з баранини з картоплею

Рецепт рагу з баранини з картоплею не відрізняється простотою, але приготовлена за цим рецептом британської кухні баранина виходить дуже смачною.

Рецепт баранини, тушкованої з овочами Баранина, тушкована з овочами

Рецепт баранини, тушкованої з овочами, за рецептом британської кухні, включає багато різних інгредієнтів, і це робить баранину з овочами дуже смачною стравою.

Рецепт плову з бараниною та гранатом Плов з бараниною та гранатом

Плов з бараниною та гранатом – один із традиційних рецептів азербайджанської кухні, в Азербайджані готують найрізноманітніший плов, у тому числі і з бараниною.

Рецепт долми з бараниною та рисом Долма з бараниною та рисом

Долма з бараниною та рисом – традиційний рецепт азербайджанської кухні, долма являє собою начинку, загорнуту у виноградне листя.

Рецепт узбецького плову Узбецький плов

Узбецький плов – традиційна страва узбецької кухні, узбецький плов широко відомий не тільки в Узбекистані, його готують у багатьох інших країнах світу.

Рецепт зраз з телятини Зрази з телятини

Зрази з телятини – традиційна страва української кухні, ця м'ясна страва являє собою рулетики з м'яса телятини з начинкою з телячого фаршу.

Рецепт котлет з молочним соусом Котлети з молочним соусом

Котлети з молочним соусом готуються за досить цікавим рецептом, такі котлети не смажать на сковороді, а запікають у духовці.

Рецепт гурійського плову Гурійський плов

Гурійський плов – традиційний рецепт грузинської кухні, на відміну від більшості рецептів плову, в рецепт гурійського плову м'ясо не входить.

Рецепт рубаного шніцелю Шніцель рубаний

Рецепт рубаного шніцелю дуже простий, для його приготування знадобиться гарне м'ясо, панірувальні сухарі, вершкове масло та спеції – сіль та перець.

Рецепт шашлику з баранини Шашлик з баранини

Шашлик з баранини – унікальна м'ясна страва, шашлик з баранини, приготовлений за цим рецептом, нікого не залишить байдужим.

Рецепт ростбіфу Ростбіф

Ростбіф – цілий шматок яловичини, запечений у духовці, приготовлений за цим рецептом ростбіф має привабливий вигляд та відмінний смак.

Рецепт шніцелю зі свинини Шніцель зі свинини

Рецепт шніцелю зі свинини простий у приготуванні, але в результаті ви отримаєте дуже смачну страву зі свинини.