Перейти до основного вмісту

Рецепти випічки та десертів

Рецепт лимонного кексу Кекс лимонний

Лимонний кекс – простий та дуже смачний рецепт випічки, приготувати лимонний кекс нескладно, для його приготування не знадобиться багато часу та продуктів.

Рецепт бісквітного тістечка з варенням Бісквітне тістечко з варенням

Бісквітне тістечко з варенням – рецепт смачного тістечка з начинкою з натурального варення, варення для тістечка можна брати будь-яке без кісточок.

Рецепт мигдального торта Мигдальний торт

Мигдальний торт – нескладний рецепт приготування домашньої випічки, рецепт мигдального торта досить простий і містить у собі трохи інгредієнтів.

Рецепт млинців з сиром Млинці з сиром

Млинці з сиром – традиційний рецепт української кухні, такі млинці дуже легко приготувати в домашніх умовах із доступних інгредієнтів.

Рецепт пісочного торта Пісочний торт

Пісочний торт готується за нескладним рецептом, такий торт під силу приготувати навіть тим, хто не має особливих кулінарних навичок.

Рецепт сухого бісквітного торта Сухий бісквітний торт

Сухий бісквітний торт – простий рецепт випічки, в рецепт бісквітного торта входить лише борошно, цукор та яйця, такий торт легко приготувати в домашніх умовах.

Рецепт бісквітного тістечка на сметані Бісквітне тістечко на сметані

Бісквітне тістечко на сметані – проста і смачна випічка, рецепт тістечок дуже простий, такі тістечка можна легко приготувати в домашніх умовах.

Рецепт печива з сиром Печиво із сиром

Печиво з сиром – традиційний рецепт італійської кухні, в Італії завжди дуже популярна різна випічка з добавкою сиру та інших інгредієнтів.

Рецепт картопляних пиріжків з капустою на сковорідці Картопляні пиріжки з капустою на сковорідці

Картопляні пиріжки з капустою, смажені на сковорідці – традиційний рецепт білоруської кухні, рецепт картопляних пиріжків з капустою дуже простий і його легко приготувати.

Рецепт азербайджанських солоних булочок шор гогал Азербайджанські солоні булочки шор гогал

Шор гогал – один із видів випічки азербайджанської кухні, такі пряні солоні булочки в Азербайджані готують до свята Навруз та подають до солодкого чаю.

Рецепт плацинди з картоплею Плацинди з картоплею

Плацинди з картоплею – традиційна страва молдавської кухні, в рецепт плацинди може входити не лише картопля, а й інші види начинок, у Молдові готують найрізноманітніші плацинди.

Рецепт кошиків з ягодами Кошички з ягодами

Кошички з ягодами – простий у приготуванні, але дуже смачний десерт, ягоди для цієї страви можна брати будь-які – малину, полуницю, виноград та інші.

Рецепт картопляних оладок латкес Картопляні оладки латкес

Латкес – картопляні оладки за рецептом єврейської кухні, традиційна єврейська страва на свято Ханука, також звані левівот.

Рецепт ванільного кексу Кекс ванільний

Ванільний кекс є дуже смачною стравою і готується ця випічка досить просто з доступних інгредієнтів.

Рецепт пісочного тістечка з мигдалем Пісочне тістечко з мигдалем

Пісочне тістечко з мигдалем легко приготувати, але при цьому таке тістечко відрізняється унікальним смаком з нотками мигдалю, ванілі та лимона.

Рецепт рисового пудингу Рисовий пудинг

Рисовий пудинг – дуже смачний десерт, цю страву можна легко приготувати із простих інгредієнтів.

Рецепт желе з апельсинів Желе з апельсинів

Желе з апельсинів готується дуже просто, для приготування цієї страви знадобиться мінімум інгредієнтів – апельсини, цукор та трохи желатину.