Перейти до основного вмісту

Рецепти супів

Рецепт зеленого борщу Зелений борщ

Зелений борщ – традиційна літня страва української кухні, цей суп із щавлю має нескладний рецепт приготування, але має унікальний смак.

Рецепт чихіртми з баранини Чихіртма з баранини

Чихіртма з баранини – рецепт грузинської кухні, приготована за таким рецептом чихіртма з баранини відрізняється унікальним смаком, притаманним стравам Кавказу.

Рецепт азербайджанського супу з пельменями дюшбара Азербайджанський суп із пельменями дюшбара

Дюшбара – традиційна страва азербайджанської кухні, дюшбара готується за простим рецептом і являє собою суп з пельменями.

Рецепт розсольника Розсольник

Розсольник за класичним рецептом готують на основі яловичих бруньок та солоних огірків, якщо розсольник правильно приготувати, вийде дуже смачний суп.

Рецепт грибного борщу з чорносливом Грибний борщ із чорносливом

Грибний борщ із чорносливом – традиційний рецепт української кухні, українська кухня славиться своїми рецептами борщу, цей борщ – вегетаріанський.

Рецепт шурпи Шурпа

Шурпа – суп з яловичини, шурпа є одним із традиційних рецептів узбецької кухні, в рецепт шурпи входить яловичина, картопля, цибуля та інші овочі.

Рецепт супу харчо Харчо

Суп харчо – одна з найвідоміших страв грузинської кухні, приготований за цим рецептом суп харчо буде чудовою стравою, яка відображатиме традиції грузинської кухні.

Рецепт українського борщу Український борщ

Рецепт українського борщу не складний у приготуванні, але має свої особливості, які надають борщу неповторного колориту української кухні.