Перейти до основного вмісту

Азербайджанська кухня рецепти та страви

Рецепт запеченої баранячої ноги Запечена бараняча нога

Запечена бараняча нога – дуже смачна м'ясна страва з баранини за рецептом азербайджанської кухні, бараняча нога запікається в духовці цілком.

Рецепт азербайджанських солоних булочок шор гогал Азербайджанські солоні булочки шор гогал

Шор гогал – один із видів випічки азербайджанської кухні, такі пряні солоні булочки в Азербайджані готують до свята Навруз та подають до солодкого чаю.

Рецепт азербайджанського плову з родзинками Азербайджанський плов із родзинками

Азербайджанський плов із родзинками – один із рецептів солодкого плову, цей плов готується за рецептом азербайджанської кухні, в рецепт плову м'ясо не входить.

Рецепт азербайджанського супу з пельменями дюшбара Азербайджанський суп із пельменями дюшбара

Дюшбара – традиційна страва азербайджанської кухні, дюшбара готується за простим рецептом і являє собою суп з пельменями.

Рецепт плову з бараниною та гранатом Плов з бараниною та гранатом

Плов з бараниною та гранатом – один із традиційних рецептів азербайджанської кухні, в Азербайджані готують найрізноманітніший плов, у тому числі і з бараниною.

Рецепт долми з бараниною та рисом Долма з бараниною та рисом

Долма з бараниною та рисом – традиційний рецепт азербайджанської кухні, долма являє собою начинку, загорнуту у виноградне листя.

Рецепт ікри з баклажанів Ікра з баклажанів

Ікра з баклажанів – одна з традиційних страв грузинської кухні, готується ікра з баклажанів дуже просто, в рецепт ікри з баклажанів входить мінімум інгредієнтів.