Перейти до основного вмісту

Рецепти заготовок на зиму

Рецепт варення з полуниці Варення з полуниці

Варення із полуниці – простий рецепт заготівлі полуниці на зиму, рецепт варення з полуниці дуже простий, до нього входить тільки полуниця, цукор та вода.

Рецепт варення із чорної смородини Варення із чорної смородини

Варення із чорної смородини – рецепт заготівлі чорної смородини на зиму, в рецепт варення із чорної смородини входить лише чорна смородина, вода та цукор.

Рецепт солоних помідорів у бочці Солоні помідори в бочці

Солоні помідори в бочці – рецепт заготівлі помідорів на зиму, рецепт солоних помідорів у бочці нескладний у приготуванні, а солоні помідори виходять дуже смачними.

Рецепт варення з яблук Варення з яблук

Варення з яблук – рецепт заготівлі яблук на зиму, рецепт варення з яблук нескладний у приготуванні і до нього входить мінімум інгредієнтів – яблука, цукор та вода.

Рецепт малинового варення Варення з малини

Варення з малини – рецепт заготівлі малини на зиму, рецепт малинового варення дуже простий – до нього входить тільки малина та цукор, готується малинове варення дуже просто.

Рецепт солоних огірків у бочці Солоні огірки у бочці

Солоні огірки або квашені огірки в бочці є одним із найсмачніших і найпоширеніших рецептів страв із заготовок на зиму.

Рецепт малосольних огірків Малосольні огірки

Малосольні огірки – традиційний рецепт української кухні, малосольні огірки готуються дуже швидко та одразу готові для споживання.

Рецепт маринованого винограду Маринований виноград

Маринований виноград – традиційний рецепт вірменської кухні, що у Вірменії готують, у тому числі, і такі незвичайні заготовки на зиму.

Рецепт варення з айви по-узбецьки Варення з айви по-узбецьки

Варення з айви – традиційний рецепт узбецької кухні, така заготівля на зиму довго зберігає натуральний смак та аромат айви.

Рецепт квашеної капусти Квашена капуста

Квашена капуста – традиційний рецепт німецької кухні, таку заготівлю на зиму можна легко приготувати за цим рецептом, використовуючи лише капусту, сіль та воду.

Рецепт варення з абрикосів Варення з абрикосів

Рецепт варення з абрикосів дуже простий, щоб приготувати таке варення, знадобляться лише абрикоси, цукор, вода та трохи часу.

Рецепт маринованих помідорів Мариновані помідори

Мариновані помідори – рецепт заготівлі на зиму цих смачних овочів, мариновані помідори відрізняються оригінальним смаком та довго зберігаються.

Рецепт маринованих огірків Огірки мариновані

Мариновані огірки – один з варіантів заготівлі огірків на зиму з оцтом як консервант, за цим рецептом виходять смачні хрусткі мариновані огірки.

Рецепт маринованої капусти Капуста маринована

Маринована капуста за рецептом німецької кухні є одним із способів заготовити на зиму цей смачний овоч, маринована капуста за цим рецептом готується швидко та просто.