Перейти до основного вмісту

Рецепти салатів

Рецепт салату з редиски зі сметаною Салат із редиски зі сметаною

Салат з редиски зі сметаною – легкий і простий салат, який можна легко приготувати з мінімуму інгредієнтів, в рецепт салату входить тільки редис, яйця та сметана.

Рецепт салату з квасолі Салат із квасолі

Салат з квасолі – один із численних рецептів салатів, в рецепт салату з квасолі входить селера, морква, листя салату, а також рослинна олія та спеції.

Рецепт салату з червонокачанної капусти Салат із червонокачанної капусти

Салат з капусти готується за дуже простим рецептом, але для того, щоб такий салат вийшов ніжним, існують деякі особливості його приготування.

Рецепт салату з оселедця та картоплі Салат з оселедця та картоплі

Салат з оселедця та картоплі – трохи незвичайний рецепт салату, рецепт салату з оселедця та картоплі включає яблука, солоні огірки та багато інших інгредієнтів.

Рецепт крабового салату Крабовий салат

Крабовий салат – один із традиційних салатів, які готуються до Нового року та інших свят, такий салат відрізняється легкістю та унікальним смаком.

Рецепт салату Мімоза Салат Мімоза

Салат Мімоза – один із традиційних салатів, які зазвичай готують на Новий рік та інші свята, рецепт салату Мімоза простий та готується з доступних інгредієнтів.

Рецепт салату Олів'є Салат Олів'є

Салат Олів'є – традиційний рецепт салату, який у багатьох країнах готують до Нового року, рецепт салату Олів'є простий та не містить екзотичних продуктів.

Рецепт оселедця під шубою Оселедець під шубою

Салат оселедця під шубою – один із салатів, який багато хто готує на новорічні свята, рецепт оселедця плід шубою не потребує особливих зусиль для приготування цієї страви.

Рецепт салату зі свіжих огірків у сметані Салат зі свіжих огірків у сметані

Салат зі свіжих огірків у сметані готується за дуже простим рецептом української кухні, це дуже смачний і ситний салат, який красиво виглядає.

Рецепт салату з буряка Салат з буряка

Салат з буряка – один із традиційних рецептів української кухні, рецепт салату з буряка дуже простий, в українській кухні широко використовується буряк.

Рецепт салату з фруктів та вершків Салат із фруктів та вершків

Салат із фруктів та вершків за рецептом американської кухні є поєднанням солодких фруктів і жирних вершків, які органічно доповнюють один одного.

Рецепт салату з тріски з помідорами Салат із тріски з помідорами

Салат із тріски з помідорами – традиційний рецепт німецької кухні, салат дуже смачний, ситний та нескладний у приготуванні з простих інгредієнтів.

Рецепт вінегрету із фруктів та овочів Вінегрет із фруктів та овочів

Вінегрет із фруктів та овочів можна приготувати за рецептом єврейської кухні, і хоча до рецепту вінегрету входить багато інгредієнтів, готуватися він дуже просто.

Рецепт вінегрету з овочів Вінегрет із овочів

Вінегрет з овочів – дуже смачний салат, і хоча в рецепт вінегрету з овочів входить велика кількість інгредієнтів, вони дуже органічно об'єднуються в цій страві.

Рецепт салату з квашеної капусти з журавлиною та яблуками Салат із квашеної капусти з журавлиною та яблуками

Рецепт салату з квашеної капусти не простий, а дуже простий, проте в результаті виходить дуже смачний і корисний салат з квашеної капусти.

Рецепт салату зі свіжих помідорів та огірків Салат зі свіжих помідорів та огірків

Салат із свіжих помідорів та огірків – простий рецепт літнього салату із простих доступних інгредієнтів, який легко приготувати.

Рецепт картопляного салату Салат картопляний

Картопляний салат – простий рецепт теплого салату з картоплі та зеленої цибулі, такий рецепт салату готується дуже просто, при цьому є дуже смачною стравою.

Рецепт салату з білокачанної капусти Салат із білокачанної капусти

Якщо сказати, що рецепт салату з білокачанної капусти простий – це майже нічого не сказати, рецепт цього салату входить тільки білокачанна капуста.