Перейти до основного вмісту

Українська кухня рецепти та страви

Рецепт млинців з сиром Млинці з сиром

Млинці з сиром – традиційний рецепт української кухні, такі млинці дуже легко приготувати в домашніх умовах із доступних інгредієнтів.

Рецепт паштету з яловичої печінки Паштет із яловичої печінки

Паштет з яловичої печінки – нескладна у приготуванні страва української кухні, яку кожен може приготувати в домашніх умовах.

Рецепт солоного сала Солоне сало

Солоне сало – дуже простий рецепт української кухні, проте поряд з українським борщем солоне сало є візитною карткою української кулінарії.

Рецепт голубців зі свининою та рисом Голубці зі свининою та рисом

Голубці зі свининою та рисом – дуже смачний рецепт української кухні, голубці в Україні готують із найрізноманітнішою начинкою.

Рецепт малосольних огірків Малосольні огірки

Малосольні огірки – традиційний рецепт української кухні, малосольні огірки готуються дуже швидко та одразу готові для споживання.

Рецепт салату зі свіжих огірків у сметані Салат зі свіжих огірків у сметані

Салат зі свіжих огірків у сметані готується за дуже простим рецептом української кухні, це дуже смачний і ситний салат, який красиво виглядає.

Рецепт салату з буряка Салат з буряка

Салат з буряка – один із традиційних рецептів української кухні, рецепт салату з буряка дуже простий, в українській кухні широко використовується буряк.

Рецепт зеленого борщу Зелений борщ

Зелений борщ – традиційна літня страва української кухні, цей суп із щавлю має нескладний рецепт приготування, але має унікальний смак.

Рецепт зраз з яловичини Зрази з яловичини

Зрази з яловичини – такі котлети можна приготувати за традиційним рецептом української кухні, це дуже смачна м'ясна страва з яловичини.

Рецепт зраз з телятини Зрази з телятини

Зрази з телятини – традиційна страва української кухні, ця м'ясна страва являє собою рулетики з м'яса телятини з начинкою з телячого фаршу.

Рецепт холодного борщу Холодний борщ

Холодний борщ – традиційна літня страва української кухні, холодний борщ дуже добре підходить для спекотної погоди, крім того, він не містить м'яса.

Рецепт грибного борщу з чорносливом Грибний борщ із чорносливом

Грибний борщ із чорносливом – традиційний рецепт української кухні, українська кухня славиться своїми рецептами борщу, цей борщ – вегетаріанський.

Рецепт салату з квашеної капусти з журавлиною та яблуками Салат із квашеної капусти з журавлиною та яблуками

Рецепт салату з квашеної капусти не простий, а дуже простий, проте в результаті виходить дуже смачний і корисний салат з квашеної капусти.

Рецепт варення з абрикосів Варення з абрикосів

Рецепт варення з абрикосів дуже простий, щоб приготувати таке варення, знадобляться лише абрикоси, цукор, вода та трохи часу.

Рецепт українського борщу Український борщ

Рецепт українського борщу не складний у приготуванні, але має свої особливості, які надають борщу неповторного колориту української кухні.