Перейти до основного вмісту

Грузинська кухня рецепти та страви

Рецепт супу з червоної квасолі Суп із червоної квасолі

Суп із червоної квасолі – традиційна страва грузинської кухні, готується такий суп досить просто, а в результаті виходить дуже смачна грузинська страва.

Рецепт чанахі Чанахі

Чанахі – традиційна страва грузинської кухні, чанахі готується з баранини з додаванням різноманітних овочів, зелені та прянощів.

Рецепт грузинського паштету з квасолі Грузинський паштет із квасолі

Паштет із квасолі – один із рецептів грузинської кухні, рецепт паштету з квасолі дуже простий і легкий у приготуванні, а сам паштет із квасолі по-грузинськи – дуже смачна грузинська закуска.

Рецепт чахохбілі з курки Чахохбілі з курки

У Грузії чахохбілі переважно готують із фазану, але в грузинській кухні також існує рецепт чахохбілі з курки, який не менш смачний.

Рецепт соусу ткемалі Соус ткемалі

Соус ткемалі – традиційний рецепт грузинської кухні, у рецепт цього соусу входить алича – цей грузинський соус виходить дуже смачним.

Рецепт чихіртми з баранини Чихіртма з баранини

Чихіртма з баранини – рецепт грузинської кухні, приготована за таким рецептом чихіртма з баранини відрізняється унікальним смаком, притаманним стравам Кавказу.

Рецепт гурійського плову Гурійський плов

Гурійський плов – традиційний рецепт грузинської кухні, на відміну від більшості рецептів плову, в рецепт гурійського плову м'ясо не входить.

Рецепт шашлику з баранини Шашлик з баранини

Шашлик з баранини – унікальна м'ясна страва, шашлик з баранини, приготовлений за цим рецептом, нікого не залишить байдужим.

Рецепт супу харчо Харчо

Суп харчо – одна з найвідоміших страв грузинської кухні, приготований за цим рецептом суп харчо буде чудовою стравою, яка відображатиме традиції грузинської кухні.